Jsem zpět!

pondělí 28. červen 2010 21:33

Rok se s rokem sešel a moje "očistná pauza" skončila. Svět se nijak zvlášť neproměnil.

Co se týče politiky: Barack Obama pořád věří, že "na to máme" a ropa utíká a utíká. Stále se věří na již dávno překonanou ideu dělení politiky na pravici a levici. Spíš bych zůstal u dělení na konzervativce a liberály, ale že by pravice byla opravdová pravice a levice zgruntu pořádná levice, tomu snad ani průměrný novinář už nedůvěřuje. Jenomže ty absurdní konflikty pánů a dam "z opačného politického spektra" je přece tak jednoduše černobílé a zaplácne to většinu prostoru v tiskovině, která se musí každý den na stáncích objevit v novém vydání. Takže vlastně fajn.

Z kultury: Český film nestojí pořád za nic. Jediným zajímavým vytržením byla "Pouta" - poctivý pokus o poctivý thriller. Jinak stále plácání se v ničem. Ve finále jsem nakonec uznal Troškovu "Doktorovi od Jezera hrochů" alespoň poctivou snahu o buranskou komedii. Ono natočit hrubou zábavu není zase žádná švanda.

Ze sportu: Podivně jsme vyhráli MS v hokeji. Podivně, ale je přece tak krásné na Andělu před velkoplošnou obrazovkou "oslavenecky" objímat kolegyně z práce v množství větším než malém a přitom nebýt obviněn z harašmentu. Vždyť přece slavíme, tak k tomu nějaký ten "ice-hockey" hubanec patří nebo ne?

Zkrátka, téměř všechno při starém, změny jsou jenom kosmetické, jako když špíček z boku modelky při liposukci odsajete.

Ale ono se určitě najde něco, co mě dožere, naštve,dojme, rozradostní nebo donutí k "hohó-hlubokému" zamyšlení.

I´m back..Don´t afraid!

Vít Pokorný

Vít Pokorný

Vít Pokorný

O všem, co mě cvrkne do nosu. Ale nechtěl by za to dostat do nosu.

Neobjektivní student, bažící po objektivnosti. Milovník umění, přírody a těch nejobyčejnějších stránek života.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora